مشاوره خرید و تلگرام : 09100059411

تماس مستقیم : 33902197 – 33922729 – 021

  • فروشگاه کالای برق

  • فروشگاه برق کالا

  • مدیران و کارشناسان متعهد و متخصص

درباره ما

فروشگاه برق کالا

فروشگاه برق کالا

لوازم برق روشنایی
لوازم برق صنعتی
کنترل و اتوماسیون

با سلام و درود خدمت خریداران و کاربران عزیز

مدیریت فروشگاه اینترنتی برق کالا مفتخر است اعلام نماید در راستای هدف خدمت رسانی مهندسی برق به عموم هموطنان عزیز وتسریع در خرید محصولات برق صنعتی و روشنایی اقدام به عر ضه و فروش محصولات خود از طریق اینترنت کرده است. محصولات کالای برق را در دو زمینه برق صنعتی و برق روشنایی شامل لوازم برق صنعتی، لوازم برق روشنایی، کلید اتوماتیک کمپکت, کلید محافظ جان, کلید مینیاتوری, کنتاکتور, مقره رزینی, لامپ کم مصرف, سرپیچ آویز و .. ارائه نموده ایم. در ارائه کلیه محصولات کیفیت بالا و گارانتی محصولات در کنار مشاوره مهندسی رایگان، تضمین کننده کارکرد موثر محصولات ارائه شده در زمینه برق روشنایی و برق صنعتی خواهد بود.

دفتر مرکزی و پشتیبانی در لاله زار می باشد و تمامی قیمت ها به نرخ مصوب شرکت ها و خود لاله زار می باشد و دیگر لازم نیست وقت و انرژی خود را صرف خرید کنید با یک تماس تلفنی و یا خرید آنلاین از طریق اینترنت سفارش شما در محل کار و یا منزل شما تحویل می گردد.

این فروشگاه طیف گسترده ای از محصولات کالای برق شامل لوازم برق صنعتی، لوازم برق روشنایی، کلید اتوماتیک کمپکت, کلید محافظ جان, کلید مینیاتوری, کنتاکتور, مقره رزینی, لامپ کم مصرف, سرپیچ آویز و .. را ارائه می نماید لذا خواهشمند است چنانچه کالای موردنظر شما در سبد کالا نبود گزینه خرید متفرقه را انتخاب کرده و مشخصات یا کد کالا را قید کنید تا در اسرع وقت ارسال گردد. ضمنا مشاور مهندسی برق توسط کارشناس شرکت رایگان ارائه می گردد.

جهت ارائه هرچه بهتر خدمات لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان گذارید.

” در ارائه سرویس خوب و درست به ما اعتماد نمائید. “

با تشکر

فروشگاه اینترنتی برق کالا